[pro pack] PLUS

Sale Price: $750.00 Original Price: $1,125.00

three weekly [labs] PLUS monthly one-on-one [intensive]*

Congratulations - you’ve gone PRO…or you have a lot of kids. Either way - we gotchu.

Pick three labs and we’ll throw in a one-on-one [intensive] each month to help you lock it in and level it up.

[intensives] can be used for anything from a self-tape audition to business coaching to a voice lesson.

*good for any three [labs] of equal value. any two [labs] missed per month may be made up with a [one-on-one intensive] - limited to one makeup per month.

Frequency:
$750.00
$750.00
Every month

three weekly [labs] PLUS monthly one-on-one [intensive]*

Congratulations - you’ve gone PRO…or you have a lot of kids. Either way - we gotchu.

Pick three labs and we’ll throw in a one-on-one [intensive] each month to help you lock it in and level it up.

[intensives] can be used for anything from a self-tape audition to business coaching to a voice lesson.

*good for any three [labs] of equal value. any two [labs] missed per month may be made up with a [one-on-one intensive] - limited to one makeup per month.

select three [labs] - one form per participant please